Česká verze German version English version

Vyhledávání:

rozšířené

Košík: 0 položek za 0 Kč
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Světové mincovny


Evropa
Andora Andorra Mint (Servei d’Emissions) www.andorra.ad
Bulharsko Bulgarian National Bank www.bnb.bg
Česká republika Česká Mincovna www.mint.cz
  Česká národní banka www.cnb.cz
Dánsko The Royal Danish Mint www.kgl-moent.dk
Finsko Mint of Finland www.mint.fi
Francie Monnaie de Paris www.monnaiedeparis.fr
Itálie Italian Mint (Istituto Poligrafico) www.ipzs.it
Litva Bank of Lithuania www.lbank.lt
  Lithuanian Mint www.lithuanian-mint.lt
Lotyšsko Bank of Latvia www.bank.lv
Lucembursko Banque Centrale du Luxembourg www.bcl.lu
Maďarsko Hungarian Mint www.penzvero.hu
Německo Bayerisches Hauptmünzamt www.hma.bayern.de
  Hamburgische Münze www.muenzehamburg.de
  Staatliche Münze Berlin www.muenze-berlin.de
  Staatliche Münzen Baden-Württemberg www.staatlichemuenzenbw.de
  Verkaufsstelle für Sammlermünzen (Vfs) www.deutsche-sammlermuenzen.de
Nizozemí Royal Dutch Mint www.knm.nl
Norsko Mint of Norway www.mint.no
Polsko Mint of Poland www.mennica.com.pl
Portugalsko Portuguese State Mint (Casa da Moeda) www.incm.pt
Rakousko Austrian Mint (Münze Österreich) www.austrian-mint.at
Rumunsko The State Mint of Romania www.monetariastatului.ro
Rusko Bank of Russia www.cbr.ru
  Moscow Mint of Goznak www.goznak.ru
  Saint-Petersburg Mint of Goznak www.mintspb.ru
  Sberbank of Russia www.sbrf.ru
San Marino Azienda Autonoma di Stato Filatelica e Numismatica www.aasfn.sm
Slovensko Mincovňa Kremnica www.mint.sk
  Slovenská národná banka www.nbs.sk
Španělsko Spanish Royal Mint www.fnmt.es
Švédsko Mint of Sweden www.myntverket.se
Švýcarsko Faude & Huguenin www.faude-huguenin.ch
  Swissmint www.swissmint.ch
  PAMP www.pamp.com
Turecko Turkish Mint www.darphane.gov.tr
Ukrajina National Bank of Ukraine www.bank.gov.ua
Vatikán Vatican Numismatic Office www.vatican.va
Velká Británie Pobjoy Mint www.pobjoy.com
  The Royal Mint www.royalmint.com

Austrálie a Oceánie
Austrálie Royal Australian Mint www.ramint.gov.au
  The Perth Mint www.perthmint.com.au
Nový Zéland New Zealand Mint www.newzealandmint.com
  New Zealand Post www.nzcoins.co.nz

Asie
Čína China Gold Coin Incorporation www.chinagoldcoin.net
Izrael Israel Government Coins and Medals Corp. www.coins.co.il
Japonsko Japan Mint www.mint.go.jp
Jižní Korea Korea Minting & Security Printing Corp. www.komsco.com
Kazachstán Kazakhstan Mint www.kmd.kz
  National Bank of Kazakhstan www.nationalbank.kz
Singapur The Singapore Mint www.singaporemint.com
Thajsko Bureau of Grand National Treasure www.treasury.go.th

Amerika
Chile Casa de Moneda www.cmoneda.cl
Kanada Royal Canadian Mint www.mint.ca
Mexiko Banco de México www.banxico.org.mx
USA United States Mint www.usmint.gov
  Bureau of Engraving and Printing www.moneyfactory.gov

Afrika
Jižní Afrika South African Mint Company www.samint.co.za


« zpět

Provozovatel
  • E-MINCE.cz - Martin Wallek
    Osvoboditelů 5301, CZ-76001 Zlín
  • IČO: 46285164, DIČ: CZ7301274167
  • Tel.: +420-577 21 21 12
  • Fax: +420-577 69 66 30
  • E-mail: info@e-mince.cz
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.


© 2017 E-MINCE.cz - Martin Wallek . Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.